Whatsapp
HASIR & BAMBU DEKORASYON TÜRKİYE
<span class="courgette"><br>Hasır & Bambu Dekorasyon</span>


Hasır & Bambu Dekorasyon

Hasır, Bambu, Saz ve Kamış Dekorasyon Uygulamaları...

Kamış Çatı

Türkiye genelinde 40 yılı aşkın bilgi birikimi ve alanında uzman kamış çatı ustalarımız ile  kamış çatı uygulamarı yapmaktayız.

Kamış Çatılar Size Doğayı Getirecek

Doğal Mekanlar Tasarlıyoruz.

 

Doğada yetişen, doğal ve dayanıklı kamışlar ile kamış çatı, kirpi kamış çatı ve kamış gölgelik uygulamaları yapıyoruz. Kamış çatılar ile doğanın zerafeti sizinle olacak. kamış çatılar uzun ömürlü ve dayanıklı yapılardır. kamış çatılar ve kirpi kamış çatılar dış mekanda en çok uyguladığımız saz dekorasyon modellerimizdir. Saz Dekorasyon ve kamış dekorasyon uygulamalarında sizlere Türkiye'nin her yerinde hizmet vermekteyiz.

Kamış çatılar genellikle müşterilerimiz tarafından saz çatı ve bambu çatı  olarak ta bilinmektedir. Sizlerin isteklerini ve taleplerini doğru bir şekilde anlayabilmemiz için bizlere web sayfamız üzerindeki kamış çatı modellerimizden ya da internet üzerinde edindiğiniz her hangi bir kamış çatı görselini gönderebilirsiniz.

 

Kamış Çatı Nası Yapılır?

Kamış Çatılar ve Kamış Gölgelikler sert ve kuru saz kamışlarının ve bambu kamışların tecrübeli ustalarımız tarafından ustalıkla bir araya getirilmesiyle istenilen her çatıya ve her mimariye uyarlanabilecek şekilde yapılmaktadır. Çatı mimarisi kamış çatı uygulaması için uygun değilse bile mimarlar ile birlikte çalışma yaparak uygun çatı kaplama uygulmasını tamamlamaktayız. 

Dayanıklı ve sert kamışlar kalın toplar halinde çelik teller ile çatıya sıkı bir şekilde bağlanmaktadır. Kamış çatı ve kirpi çatılar beton, demir ve çelik tüm yapılara sağlam bir şekilde inşa edilebilmektedir.

 

Kamış Çatı Yaptırmanız İçin 4 Neden?

Aslında kamış çatı yaptırmanız için 10 neden sayabiliriz fakat en önemli faktörleri sizlere bahsetmek istiyoruz. Kamış çatılar halk arasında, saz çatı, bambu çatı ve hasır çatı olarak ta bilinmektedir. Sizi tabiki de istediğinizi söylemekte özgür bırakıyoruz ve bizim esaz ilgilendiğimiz nokta ise kamış çatıların neden yaygınlaştığı ve özellikle de turizm işletmelerinde her geçen gün daha yaygın kullanıma sahip olduğu hakkındadır. 

 

01-) Kamış Çatılar Dayanıklı ve Uzun Ömürlüdür

Kamış Çatılar dayanıklı ve sert kamışların kalın bir şekilde çatılara galvanizli çelik teller ile örülmesi ile yapılmakta.Bu sayade kamış çatılar çok Dayanıklı ve sağlam olmaktadır. kamış çatılar ve kirpi kamış çatılar çok uzun ömürlü ve sağlam yapılar olması itibariyle uzun yıllar güvenle kullanımı mümkündür.

02-) Kamış Çatılar İyi bir Yalıtım Sağlar

Kamış Çatılar kalın ve sık örüldüğü için çok iyi bir yalıtım sağlamaktadır. Özellikle de bunaltıcı derecede sıcak havalrda kamış çatı ve kamış gölgeliklerinizin altında ferah bir ortam sizleri beklemektedir. Kamış çatı yapımında kullanılan bambu kamışlarını ince borularabenzetebilirsiniz. kamışların içleri boş, kuru ve serttir. bu sayede rüzgar, sıcak ve soğuğa karşı çok iyi bir izolasyon sağlayarak sizlere yaz kış ferah bir şekilde kullanabileceğiniz mekanlar sağlar.

03-) Kamış Çatılar Sağlıklı ve Huzur Verir

Kamış Çatılar bahsettiğimiz gibi doğada bulunan sert ve kuru kaışlar ile kaplandığı için doğal ve estetik bir görünüme sahiptir. Ve kamış çatı kaplama ve uygulama esnasında hiç bir kimyasal madde ve vb. kullanılmamaktadır. Günümüzde doğal mekanların stresi azalttığı ve mutluluk hormonu gibi hormanların salgılanmasını sağladığı birçok bilim insanı tarafından kanıtlanmış bir gerçektir. Bize Göre Doğa ÖZGÜRLÜK, HUZUR VE MUTLULUKTUR.

04-) Kamış Çatılar İle Doğa Yanınızda

Kamış Çatı ve gölgelikleriniz altında vakit geçirirken adeta kendinizi maldivlerde ya da tropikal bir ormanda hissedebilirsiniz. doğanın esintisi ve eşşiz zerafeti size huzur ve dinginlik sağlayacak. Çok farklı şekillerde yapılabilen kamış çatı kaplamalarımız ile misaferlerinizi büyüleyici mekanlarda ağırlayabilirsiniz. 

 

 

Kamış Çatıların Bakımı

Kamış çatılar bakım gerektirmeyen uzun ömürlü ve sağlam yapılardır. Kamış çatıların ve kamış gölgeliklerin eğimi nekadar dik olursa kamış çatınızın yağmur suyuna karşı dayanıklılığı okadar artacaktır.

Kirpi çatılarımız ise kamış çatılar gibi fakat daha dayanıklı ve uzun ömürlüdürler.

Kamış çatı uygulamarımıda garanti vermekteyiz. kamış çatılarınız ile bakım gerektiren durumlarda bizler yerinde gerekli bakım ve onarımları yapmaktayız. kamış çatılarımızı büyük bir ustalıkla yaptığımız için doğal afet, şiddetli dolu ve yangın gibi olağan üstü durumların dışında çok zor deforme olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu konuda kesinlikle içiniz rahat olsun.

 

Kamış Çatı Fiyatları

Kamış çatı fiyatları için sizlere net bir bilgi veremediğimiz için üzgünüz. Çünkü kamış çatı uygulamaları size özel olarak yapılmaktadır. Kamış çatılar bambu kamışlar ile, doğal otlar ile ve özel kirpi çatı tekniği ile de yapılabilmektedir. Kamış çatılar tek katlı ya da kademeli olarak ta yapılması mümkündür. Kamış çatı fiyatlarını belirleyen en önemli kriterler kamış çatı yapımında kullanılacak malzeme, çatı alanının büyüklüğü ve uygulanacak tekniklerdir.

Kamış çatı fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizlere web sitemizdeki whatsapp hattınızdan ulaşabilirsiniz. Kamış çatı uygulamasının yapılmasını istediğiniz alanı farklı açılardan bizlere whatsapp hattımızdan göndererek anında kamış çatı fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kamış Çatı Kaplama