Whatsapp
HASIR & BAMBU DEKORASYON TÜRKİYE
<span class="courgette"><br>Hasır & Bambu Dekorasyon</span>


Hasır & Bambu Dekorasyon

Hasır, Bambu, Saz ve Kamış Dekorasyon Uygulamaları...

Hasır Çatı

Günümüzde artık insanların yaşam alanlarına doğal bir hava katma istekleri hasır çatı, hasır çatı gölgelik ve hasır çatı kaplama uygulamalarını çok popüler hale getirmiştir.

Hasır Çatılar Türkler’in Vazgeçilmezi

Hasır Çatılar Çok Eskiden Beri Kullanılmakta

Hasır çatılar ve hasır çatı kaplamalar çeşitli şekillerde uzun yıllardır özellikle de Türk medeniyetleri tarafından sıklıkla kullanılmaktaydı. doğal hasır malzemesi hasır çatı kaplamasının yanı sıra birçok alanda yaygın bir kullanıma sahip.

Obalarından, çadırlarına, eşekklerine ve atlarına kadar bir çok yerde ve mekanda Türkler hasırları yaygın olarak kullanmaktaydı.

 

Hasır Çatılar %100 Doğal ve sağlıklı

Hasırlar Doğal Malzemelerdir

Hasır çatılar ve hasır çatı kaplamalar tamamen doğada bulunan organik ve doğal malzemelerden yapıldığı için tarım ve hayvancılıkla uğraşan Türk Medeniyetleri kendi hasırlarını kolaylıkla işleyerek kullanmaktaydı.

Günümüzde artık insanların yaşam alanlarına doğal bir hava katma istekleri hasır çatı ve hasır çatı kaplama uygulamalarını çok popüler hale getirmiştir.

Hasır çatılar doğal bir görünüm kazandırdığı için günümüzde artık insanlar tarafından vazgeçilmez bir hale gelmiştir.

Hasır çatı tamamen doğal hasır malzemesinden ve kaliteli saz kamışlarının ustalıkla bir araya getirilmesi ile yapılarak elde edilmektedir. Hasır malzemesi istenilen her yere , her büyüklükte ve istediğiniz tasarıma göre hasır çatı ve hasır çatı kaplaması olarak uygulanabilmektedir.

 

Hasır Çatıların Avantajları Nelerdir?

  • Hasır çatılar tamamen doğal malzemelerin kullanıldığı için sağlıklı ürünlerdir.
  • Çevre dostu ve hasır malzemesi insan sağlığını tehdit eden bir madde barındırmamaktadır.
  • Hasır çatılar diğer çatılara göre depreme karşı çok daha güvenli yapılar.
  • Bakımı kolay ve zahmetsizdir. Hasır çatılar güneşe rüzgara soğan karşı doğal bir izolasyon (yalıtım) malzemesi görevi görerek yazları daha ılıman kışları da daha sıcak geçirmenizi sağlamaktadır.
  • Hasır çatıların doğal görünümü sayesinde mekanlarınızda huzur verici alanlara yer açmış olursunuz. 

.

Evinizin bahçesinde kamelyanın altında hasır çatınızın altında oturup eşinize dostunuza çayınızı kahvenizi içtiğinizi hayal edin ne kadar keyifli ve ne kadar güzel anlar geçirebileceğinizi tarif bile edemiyoruz.

Hasır Çatı Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Fiyatlar

Hasır çatı fiyatları ve hasır çatı kaplama fiyatları uygulanacak çatı alanının büyüklüğüne ve kullanılacak malzemelerin cinsine ve kalitesine göre  fiyatlandırılmaktadır.

Hasır çatı fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizlere whatsapp hatımızdan hasır çatı yapılacak alanın büyüklüğünü, nasıl bir hasır çatı istediğinizi tarif ederek hemen hasır çatı kaplaması için fiyat alabilirsiniz. Hasır çatı yapılacak alanın fotoğraflarını da bizlere whatsapp numaramızdan iletmenizi rica ederiz.

Web sayfamızda genel olarak fiyat bilgisi yazamıyoruz. Kullanılacak ürüne ve çatı alanına göre işçilik ve diğer maliyetler hesaplanmaktadır.

Türkiye'nin her yerinden alanında uzman ekibimiz ile hasır çatı ve hasır çatı kaplama hizmetlerimizden yaralanmak için bizlere ulaşabilirsiniz..

Hasır çatı, hasır çatı kaplama ve diğer uygulamalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyat bilgisi almak için web sayfamızdaki numaramızdan ve whatsapp müşteri hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hasır Çatı Nasıl Yapılır?

Hasır çatılar birbirinden farklı malzemeler ile çok farklı modellerde yapılabilmektedir. Hasır çatı ve hasır çatı kaplama uygulamalarımızda 100% doğal ve organik malzmeler kullanmaktayız. Tamamen yenilenebilir hasır çatılar doğa dostu ve doğa ile iç içe bir dokuya sahiptir.

Kargı İle Hasır Çatı Nasır Yapılır?

 

Hasır Çatı Ustasıyız

Hasır çatı, hasır çatı kaplama, hasır gölgelik ve hasır kamelya çatısı yapımında 40 yıllık tecrübe ve deneyimlerimizle yüzlerce  yaptığımız başarılı uygulamalarımız ile kaliteden ödün vermeden sizlere hizmetlerimizi sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

  1. Hasır Gölgelik Uygulamalarımız