Whatsapp
HASIR & BAMBU DEKORASYON TÜRKİYE
<span class="courgette"><br>Hasır & Bambu Dekorasyon</span>


Hasır & Bambu Dekorasyon

Hasır, Bambu, Saz ve Kamış Dekorasyon Uygulamaları...

Hasır Dekorasyon

Hasır Dekorasyon Uygulamalarımız

Hasır dekorasyon evlerimizde ve mekanlarımızda iç ve dış dekorasyon uygulamalarında tercih edebileceğimiz doğal malzemeler ile yapılan uygulamalardır.

hasır dekorasyon

Hasır dekorasyon uygulamalarında %100 doğal hasır malzemesi ve hasır kamış, bambu hasır ve bambu kamış ürünleri kullanılmaktadır. Yüz yıllardır biçok medeniyette uygulanmakta olan hasır dekorasyon çatı, gölgelik ve bahçe çitlerini bu yazımızı inceleyerek siz de kendi mekanlarınız için tasarlayabilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve hasır dekorasyon uygulamalarının nasıl yapıldığı ile alakalı birçok kaynak barındıran web sitemiz üzerinden tüm konuya vakıf olabailirsiniz. Herşeye rağmen kafanıza takılan bir sorun olduğunda bizleri arayarak hasır dekorasyon ile alakalı tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

 

Hasır Dekorasyon Uygulama Alanları

hasır dekorasyon

 • Hasır tavan kaplama,
 • hasır duvar kaplama,
 • hasır çatı ve gölgelikler,
 • Doğal bahçe çiti,
 • hasır sepet ve hasır lambalar ile dekoratif çözümler,
 • hasır kamelya dekorasyonu
 • evinizin ve işletmenizin bahçesinde hasır şemsiye uygulamaları
 • gibi bir iç ve dış dekorasyonda birçok hasır dekorasyon uygulaması yapılabilmektedir.

 

Hasır dekorasyon ürünleri

hasır dekorasyon

Hasır dekorasyon ürünlerimizi siz kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Tabi bazı montaja hasır kendin yap ürünlerimiz ile hasır çatı ve gölgeliklerinizi inşa edebilirsiniz. Aynı şekilde hasır bahçe çiti uygulamalarınızı da kendin yap ürünlerimiz ile siz de tasarlayabilirsiniz.

Eğer kendin yapla ilgileniyorsanız ve tadilat işlerine eliniz yatkın ise hasır dekorasyon ürünlerimiz tam size göre.

 

Bambu Çit Ürünlerimiz

hasır dekorasyon

Bambu Kamış

Bambu kamış bahçe çiti. Bambu kamış rulo çit ürünlerimiz bahçenizde ya da alanlarınızda dış mekanlarınızı doğal ve ekonomik bir şekilde sınırlandırabilirsiniz.

Bambu kamış ürünlerimiz rulo ve montaja hazır bir şekilde gönderilmektedir. Bu ürünlerimiz el işçiliği ile kalın ve sert bambu görünümlü yerli bambu dediğimiz kargıların çelik teller ile birleştirilmesi ile hazırlanmıştır. Detaylı bilgi için bkz. Bambu Kamış.

 

Kamış Hasır Rulo Çitler

hasır dekorasyon

Kamış hasır rulo ürünlerimiz saz kamışlarının belirli bir seviyeye geldikten sonra kesilerek doğal bir şekilde kurutulması ile elde edilen ürünümüzdür. Bambu kamış ürünlerde olduğu gibi el işçiliği ile misina ile birleştirilerek rulo hasır şeklinde üretilmektedir.
Bambu çit ürünlerimiz ile bahçe çiti yapımı hakkında detaylı bilgi almak için bkz. hasır çit uygulaması nasıl yapılır?

 

Hasır gölgelik ve Hasır Çatı Ürünlerimiz

Bambu Kamış hasır gölgelik rulo ürünlerimiz ile dış mekanlarınızın ve dış mekanlarınızda kamelya, çardak, teras gibi oturma alanlarınızın çatı ve gölgeliklerinizi bambu kamış gölgelik ürünlerimiz ile kendiniz yapabilirsiniz.

Bambu kamış rulo hasır dekorasyon ürünlerimiz dayanıklı ve kolay montajı sayesinde mekanlarınıza doğal gölgelikler yapabilirsiniz.

Hasır gölgelik yapımı ile ilgili detaylı bilgi almak için bkz.  Hasır gölgelik nasıl yapılır?

 

Hasır Ev Dekorasyon

hasır dekorasyon

Evinizde Pratik Hasır Dekorasyon Uygulamaları

 • Ev dekorasyonlarında duvar ve tavan kaplama hasır dekorasyon ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.
 • Duvarlarınızda ve tavanlarda dekoratif hasır kaplama uygulamalarımızı yapabilirsiniz.
 • Hasır duvar hasır tavan kaplama ürünlerimiz hem dekoratif amaçlı hem de yalıtım amaçlı uygulanmaktadır.
 • Balkonlarınızı ve terasınızı hasır dekorasyon ürünleri ile doğal bir şekilde çevreleyebilirsiniz. Hem size mahremiyet sağlar hem de mekanlarınıza doğallık getirir.

 

Ücretsiz Hasır Dekorasyon Danışmanlık

Hasır dekorasyon, hasır ev dekorasyon ve dekoratif hasır ürün ve uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşınız. 
Ürünlerimiz ve ücretsiz danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizlere web sayfamız üzerindeki iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.


 

Hasır Dekorasyon Ürünleri