Whatsapp
HASIR & BAMBU DEKORASYON TÜRKİYE
<span class="courgette"><br>Hasır & Bambu Dekorasyon</span>


Hasır & Bambu Dekorasyon

Hasır, Bambu, Saz ve Kamış Dekorasyon Uygulamaları...

Hasır Dekorasyon

Hasır Dekorasyon Uygulamalarımız

Hasır dekorasyon evlerimizde ve mekanlarımızda iç ve dış dekorasyon uygulamalarında tercih edebileceğimiz doğal malzemeler ile yapılan uygulamalardır.

Hasır dekorasyon uygulamalarında %100 doğal hasır malzemesi ve hasır kamış, bambu hasır ve bambu kamış ürünleri kullanılmaktadır. Yüz yıllardır biçok medeniyette uygulanmakta olan hasır dekorasyon çatı, gölgelik ve bahçe çitlerini bu yazımızı inceleyerek siz de kendi mekanlarınız için tasarlayabilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve hasır dekorasyon uygulamalarının nasıl yapıldığı ile alakalı birçok kaynak barındıran web sitemiz üzerinden tüm konuya vakıf olabailirsiniz. Herşeye rağmen kafanıza takılan bir sorun olduğunda bizleri arayarak hasır dekorasyon ile alakalı tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

hasır dekorasyon

Hasır Dekorasyon Uygulama Alanları

  • Hasır tavan kaplama, hasır duvar kaplama, hasır çatı ve gölgelikler, Doğal bahçe çiti,

  • hasır sepet ve hasır lambalar ile dekoratif çözümler,

  • hasır kamelya dekorasyonu

  • evinizin ve işletmenizin bahçesinde hasır şemsiye uygulamaları gibi bir iç ve dış dekorasyonda birçok hasır dekorasyon uygulaması yapılabilmektedir.

hasır dekorasyon

Hasır dekorasyon ürünleri

Hasır dekorasyon ürünlerimizi siz kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Tabi bazı montaja hasır kendin yap ürünlerimiz ile hasır çatı ve gölgeliklerinizi inşa edebilirsiniz. Aynı şekilde hasır bahçe çiti uygulamalarınızı da kendin yap ürünlerimiz ile siz de tasarlayabilirsiniz.

Eğer kendin yapla ilgileniyorsanız ve tadilat işlerine eliniz yatkın ise hasır dekorasyon ürünlerimiz tam size göre.

hasır dekorasyon

Bambu Çit Ürünlerimiz

Bambu Kamış

Bambu kamış bahçe çiti. Bambu kamış rulo çit ürünlerimiz bahçenizde ya da alanlarınızda dış mekanlarınızı doğal ve ekonomik bir şekilde sınırlandırabilirsiniz.

Bambu kamış ürünlerimiz rulo ve montaja hazır bir şekilde gönderilmektedir. Bu ürünlerimiz el işçiliği ile kalın ve sert bambu görünümlü yerli bambu dediğimiz kargıların çelik teller ile birleştirilmesi ile hazırlanmıştır. Detaylı bilgi için bkz. Bambu Kamış.

hasır dekorasyon

Kamış Hasır Rulo Çitler

Kamış hasır rulo ürünlerimiz saz kamışlarının belirli bir seviyeye geldikten sonra kesilerek doğal bir şekilde kurutulması ile elde edilen ürünümüzdür. Bambu kamış ürünlerde olduğu gibi el işçiliği ile misina ile birleştirilerek rulo hasır şeklinde üretilmektedir.
Bambu çit ürünlerimiz ile bahçe çiti yapımı hakkında detaylı bilgi almak için bkz. hasır çit uygulaması nasıl yapılır?

Hasır gölgelik ve Hasır Çatı Ürünlerimiz

Bambu Kamış hasır gölgelik rulo ürünlerimiz ile dış mekanlarınızın ve dış mekanlarınızda kamelya, çardak, teras gibi oturma alanlarınızın çatı ve gölgeliklerinizi bambu kamış gölgelik ürünlerimiz ile kendiniz yapabilirsiniz.

hasır dekorasyon

Hasır Ev Dekorasyon

Evinizde Pratik Hasır Dekorasyon Uygulamaları

  • Ev dekorasyonlarında duvar ve tavan kaplama hasır dekorasyon ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Duvarlarınızda ve tavanlarda dekoratif hasır kaplama uygulamalarımızı yapabilirsiniz.

  • Hasır duvar hasır tavan kaplama ürünlerimiz hem dekoratif amaçlı hem de yalıtım amaçlı uygulanmaktadır.

  • Balkonlarınızı ve terasınızı hasır dekorasyon ürünleri ile doğal bir şekilde çevreleyebilirsiniz. Hem size mahremiyet sağlar hem de mekanlarınıza doğallık getirir.

hasır dekorasyon

Ücretsiz Hasır Dekorasyon Danışmanlık

Hasır dekorasyon, hasır ev dekorasyon ve dekoratif hasır ürün ve uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşınız. 
Ürünlerimiz ve ücretsiz danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizlere web sayfamız üzerindeki iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Hasır Dekorasyon

Sık Sorulan Sorular

Hasır bahçe çiti yapmak için kamış hasır ve bambu kamış rulo ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

Kamış hasır saz kamışlarından elde edilmekte ve bambu kamış ise kalın kargı ürünerinden elde edilmektedir.

Hasır bahçe uygulaması nasıl yapılır yazımızı okuyabilir ya da bizlere ulaşarak ayrıntılı bilgi ve ürün seçimi hakkında destek alabilirsiniz.

Birbirinden şık hasır avize ürünlerimizi sipariş vermek için bize ulaşınız. Hasır avize ve lamba ürünlerimizi siparişinizi aldıktan sonra imal ederek kargoya vermekteyiz.

Ürünlerimiz hemen kullanıma hazırdır. Sadece elektrik bağlantısı yapmanız ve uygun ampülü yerleştirmeniz yeterlidir.

Hasır dekorasyon ürünlerimiz uzun ömürlü olmakla birlikte yağmura ve sıcağa karşı dayanıkldır.

Hasır şemsiye, hasır çatı kaplama ürünleri ve diğer hasır dekorasyon ürünlerimiz 4 mevsim güvenle kullanılabilir.

Hasır dekorasyon fiyatlarımız hakkında sabit bir fiyat sunamıyoruz. Çünkü yaplacak işleme ve kullanılacak ürüne göre fiyatlarımız değişkenlik göstermektedir.

Web sayfamız üzerindeki telefon numaralarımızdan bize ulaşarak hayalinizdeki dekorasyonu bize iletiniz.

Sonrasında hasır dekorasyon ustamız taleplerinize uygun seçenekleri ve sizin için en uygun fiytaları size aktaracaktır.

Hasır dekorasyon ürünlerimiz kendin-yap dekorasyon projelerine uygundur. Örenğin kamış hasır hasır ile kendiniz bahçe çiti ve hasır gölgelik yapabilirsiniz.

Bambu kamış rulo ile bambu bahçe çiti ve bambu çatı uygulaması yapabilirsiniz.

Çin otu hasır kamelya ürünümüz ile kamelya ve çardaklarınız için doğal ve saçaklı çatı örtüsü kaplaması yaparak şık ve egzotik alanlara sahip olabilirsiniz.

Evet. Türkiye'nin her yerinde tecrübeli hasır dekorasyon ustalarımız ile hizmet vermekteyiz.

Hem ürün satışı hem de uygulama hizmetlerimiz bulunmaktadır. Hasır çatı kaplama, bambu çatı, bahçe çiti ve hasır kamelya uygulamalarımız için aşağıdaki irtibat numaralarımızdan bize ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Hasır Dekorasyon Ürünleri