Whatsapp
HASIR & BAMBU DEKORASYON TÜRKİYE
<span class="courgette"><br>Hasır & Bambu Dekorasyon</span>


Hasır & Bambu Dekorasyon

Hasır, Bambu, Saz ve Kamış Dekorasyon Uygulamaları...

Hasır Gölgelik

Hasır Gölgelikler Doğal ve Şık

Doğal hasır malzemesini ustalıkla ve sanatla işleyerek mekanlarınıza hasır gölgelik  uygulamaları yapıyoruz. Hasır gölgelik uygualamaları ile doğanın taze ve eşsiz güzelliğini evinize taşıyın.

Doğa ile iç içe bir yaşam için her geçen gün daha çok tercih edilen hasır gölgelik uygulamaları hayatımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir. Her geçen gün artan stres ve iş temposu doğal meknlara olan gereksimlerimizi arttırıyor. Hasır gölgelik uygulamaları ile bahçenizde, terasınızda ya da verandanızda doğal mekanlar tasarlayabilirsinz. Doğal ve şık hasır gölgeliklerinizin altında huzurlu ve güzel anlar geçirmenizi dileriz.

 

Hasır Gölgelik Uygulama Alanları

Hasır gölgelikler tüm dış mekanlarınıza doğal ve şık bir görünüm kazandımak için uygulanabilir,

Hasır gölgelik uygulamaları esasında çok kapsamlıdır. kamelya, çardak, bungalov, kulübe ve kameriyelerin çatılarına çok farklı malzemelerde ve çok farklı tasarımlarda yapılabilmektedir. 

  1. Kamelya çatı ve çardak gölgelik uygulamaları,
  2. Garaj çatılarına,
  3. Verandanızın üzerine,
  4. Turizim işletmeleri içerisindeki kamelya, kulube, bar ve locaların çatı kısımlarına ve yan kısımlarına kamış hasır kargılar ile uygulanabilmektedir.

 

Hasır Gölgelik Yapımında Kullanılan Malzemeler

Hasır gölgelikler de aslında aynı hasır şemsiylerde olduğu gibi birçok farklı malzeme ve birçok farklı çatı ve gölgelik tasarımı ile uygulanabilmektedir. kamış hasır ve bambu kamışlar ile üretilen hasır gölgeliklerde bulunmaktadır. Ayrıca yine Gıyak otu diye bilinen doğada hasır dekorasyon ve hasır gölgelik uygulamaları için yaygın kullanımı olan doğal otlar ile saçaklı ve püsküllü şekillerde hasır gölgelikler de yapılmaktadır.

Hasır Gölgelik Fiyatları

Hasır gölgelik fiyatlarımız gölgelik yapında kullanılacak malzeme, uygulanacak ekniğe ve çatının büyüklüğüne göre değişmektedir. Aynı zamanda çatının eğimi ve zorlayıcı çalışma şartları da üretim sürecini etkileyebileceği için hasır gölgelik fiyatlarını değiştirmektedir.

Bütçenize uygun hasır gölgelik uygulama ve fiyatlarını birlikte belirleyerek sizler için doğal ve şık hasır gölgelikler yapalım. 

Web sayfamızda sizler için hasır gölgelik fiyatları hakkında net bir bilgi veremediğimiz için çok üzgünüz. ancak bizlere hasır gölgelik uygulama yapılacak olan alanın farklı açılardan fotoğraflarını çaekerek gönderdiğiniz takdirde sizlere hemen hasır gölgelik fiyatlarımızı ve alternatif modellerimizi söyleyebiliriz.

Hasır gölgelik fiyatlarımız için bizlere whatsapp hattımızdan hasır gölgelik yapılacak alanın fotoğraflarını da göndermenizi rica ederiz.

Detaylı bilgi almak ve hasır gölgelik uygulamalarımızı sizlere daha detaylı anlatmamızı isterseniz web sayfamız üzerindeki whatsapp hattımızdan ve telefon numaralarımızdan bizlere anında ulaşabilirsiniz.

Kendin Tasarla

Hasır Gölgeliklerinizi Kendiniz İnşa Edin

Hasır gölgeliklerinizi bambu kamış ve kamış hasır ürünlerimiz ile kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Sizler için adım adım hasır gölgelik yapımını resimli bir şekilde anlattık. Hasır gölgeliklerinizi kendiniz tasarlayarak maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Hasır gölgelik yapılacak alan eğimli değilse kolaylıkla montaja hazır ürünlerimiz ile hasır gölgeliklerinizi kendiniz de yapabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Hasırgölgelik montajı için kamış hasır rulo ve çin otu ürünlerimizi kullanmaktayız. Kamış hasır saz kamışlarından elde edilen hasır çatı kaplama ürünüdür. Çin otu ise saz hasır otlarından imal edilen saçaklı hasır gölgelik ürünüdür.

Kamış hasır rulo ürünü kullanılacaksa kamış hasırı hasır gölgelik yapılacak alana plastik klipsler ya da galvanizli çelik tel ya da uygun montaj vidası ile monte ediniz.

Çin otu kullanarak saçaklı hasır gölgelikler yapmak istiyorsanız rulo şeklindeki hasır otlarını açınız ve çatı alanının dış kısımndan sarkıtma yaparak tüm alana çatı otunu monte ediniz.

Hasır gölgelik uygulaması ve ürün seçimi hakkında tecrübeli hasır dekorasyon ustalarımızdan satış öncesi ve satış sonrası ücretsiz teknik destek alabilirsiniz.

Evet. Hasır gölgelik ürünlerimiz ve diğer tüm bambu dekorasyon ürünlerimiz suya ve güneşe karşı dayanıklı ürünlerdir. Hasır gölgeleri 4 mevsim rahatlıkla ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Daha uzun ömürlü ve su geçirmez hasır gölgelikler de yapmanız mümkündür. onun için kamış hasır rulo ve bambu kamış ruloyu kullanın. Ara katman olarak osb memran sererek ve hasır gölgeliklerinizin çok yağışlı havalarda dahi su geçirmez olmasını sağlayın.

Hasır gölgelik ürün fiyatlarımız kullanılacak malzemenin miktarına ve cinsine göre değişmektedir. Web sitemiz üzerinde sabit fiyat verememizin nedeni hasır gölgelik ürünlerimizi ihtiyacınıza ve hayalinizdeki tasarıma göre hazırlıyor olmamızdandır.

Hasır gölgelik fiyatlarımız ve uygulama bilgisi hakkında detayı bilgi almak için web sitemiz üzerindeki irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Evet. Hasır Bambu Dekorasyon olarak Türkiye çapında hasır gölgelik, hasır kamelya ve hasır çatı kaplama uygulama ve ürün satışı yapmaktayız.

Hasır gölgelik ürünlerimiz montaja hazır ve ihtiyacınıza uygun olarak hazırlanacağı için tadilat işlerine eli yatkın herkes tarafından montajı yapılabilir.

Hasır gölgelik uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için ve fiyat öğrenmek için bizlere ulaşınız.

Hasır gölgelik ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat bilgisi almak için aşağıdaki iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Hasır gölgelik yapılacak alanı bize tarif edniz ve varsa görselleriniz whatsapp müşteri hattımızdan bize iletiniz.

Hasır dekorasyon ustalarımız sizler için en uygun ürünü ve ölçülerini bildirerek detaylı fiyat ve montaj bilgisi iletecektir.

Siparişiniz alındıktan sonra en kısa süre içerisinde ürünlerinizi ihtiyacınıza uygun şekilde hazırlayarak adresinize kargo ile gönderim sağlamaktayız.s

 

Hasır Gölgelik Modellerimiz

Hasır Gölgelik Uygulamaları