Whatsapp
HASIR & BAMBU DEKORASYON TÜRKİYE
<span class="courgette"><br>Hasır & Bambu Dekorasyon</span>


Hasır & Bambu Dekorasyon

Hasır, Bambu, Saz ve Kamış Dekorasyon Uygulamaları...

Hasır Gölgelik

Hasır Gölgelikler Doğal ve Şık

Doğal hasır malzemesini ustalıkla ve sanatla işleyerek mekanlarınıza hasır gölgelik  uygulamaları yapıyoruz. Hasır gölgelik uygualamaları ile doğanın taze ve eşsiz güzelliğini evinize taşıyın.

Doğa ile iç içe bir yaşam için her geçen gün daha çok tercih edilen hasır gölgelik uygulamaları hayatımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir. Her geçen gün artan stres ve iş temposu doğal meknlara olan gereksimlerimizi arttırıyor. Hasır gölgelik uygulamaları ile bahçenizde, terasınızda ya da verandanızda doğal mekanlar tasarlayabilirsinz. Doğal ve şık hasır gölgeliklerinizin altında huzurlu ve güzel anlar geçirmenizi dileriz.

 

Hasır Gölgelik Uygulama Alanları

Hasır gölgelikler tüm dış mekanlarınıza doğal ve şık bir görünüm kazandımak için uygulanabilir,

Hasır gölgelik uygulamaları esasında çok kapsamlıdır. kamelya, çardak, bungalov, kulübe ve kameriyelerin çatılarına çok farklı malzemelerde ve çok farklı tasarımlarda yapılabilmektedir. 

  1. Kamelya çatı ve çardak gölgelik uygulamaları,
  2. Garaj çatılarına,
  3. Verandanızın üzerine,
  4. Turizim işletmeleri içerisindeki kamelya, kulube, bar ve locaların çatı kısımlarına ve yan kısımlarına kamış hasır kargılar ile uygulanabilmektedir.

 

Hasır Gölgelik Yapımında Kullanılan Malzemeler

Hasır gölgelikler de aslında aynı hasır şemsiylerde olduğu gibi birçok farklı malzeme ve birçok farklı çatı ve gölgelik tasarımı ile uygulanabilmektedir. kamış hasır ve bambu kamışlar ile üretilen hasır gölgeliklerde bulunmaktadır. Ayrıca yine Gıyak otu diye bilinen doğada hasır dekorasyon ve hasır gölgelik uygulamaları için yaygın kullanımı olan doğal otlar ile saçaklı ve püsküllü şekillerde hasır gölgelikler de yapılmaktadır.

 

Hasır Gölgelik Fiyatları

Hasır gölgelik fiyatlarımız gölgelik yapında kullanılacak malzeme, uygulanacak ekniğe ve çatının büyüklüğüne göre değişmektedir. Aynı zamanda çatının eğimi ve zorlayıcı çalışma şartları da üretim sürecini etkileyebileceği için hasır gölgelik fiyatlarını değiştirmektedir.

Bütçenize uygun hasır gölgelik uygulama ve fiyatlarını birlikte belirleyerek sizler için doğal ve şık hasır gölgelikler yapalım. 

Web sayfamızda sizler için hasır gölgelik fiyatları hakkında net bir bilgi veremediğimiz için çok üzgünüz. ancak bizlere hasır gölgelik uygulama yapılacak olan alanın farklı açılardan fotoğraflarını çaekerek gönderdiğiniz takdirde sizlere hemen hasır gölgelik fiyatlarımızı ve alternatif modellerimizi söyleyebiliriz.

Hasır gölgelik fiyatlarımız için bizlere whatsapp hattımızdan hasır gölgelik yapılacak alanın fotoğraflarını da göndermenizi rica ederiz.

Detaylı bilgi almak ve hasır gölgelik uygulamalarımızı sizlere daha detaylı anlatmamızı isterseniz web sayfamız üzerindeki whatsapp hattımızdan ve telefon numaralarımızdan bizlere anında ulaşabilirsiniz.

Kendin Tasarla

Hasır Gölgeliklerinizi Kendiniz İnşa Edin

Hasır gölgeliklerinizi bambu kamış ve kamış hasır ürünlerimiz ile kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Sizler için adım adım hasır gölgelik yapımını resimli bir şekilde anlattık. Hasır gölgeliklerinizi kendiniz tasarlayarak maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Hasır gölgelik yapılacak alan eğimli değilse kolaylıkla montaja hazır ürünlerimiz ile hasır gölgeliklerinizi kendiniz de yapabilirsiniz.

 

Hasır Gölgelik Modellerimiz

Hasır Gölgelik Uygulamaları