Whatsapp
HASIR & BAMBU DEKORASYON TÜRKİYE
<span class="courgette"><br>Hasır & Bambu Dekorasyon</span>


Hasır & Bambu Dekorasyon

Hasır, Bambu, Saz ve Kamış Dekorasyon Uygulamaları...

Bambu Kamış

Bambu Kamış Ürünlerimiz

bambu kamış
 

Bambu kamış ürünlerimizin rulolu ve ayrı olarak satışını yapmaktayız. Bambu kamışlar kaliteli kamışlardan elde edilmektedir.

Bambu Kamış Özellikleri

Rulo tip bambu kamışlar

 1. 2m x 5m,
 2. 2.5m x 5m,
 3. 3m x 5m,
 4. 1m x 5m,
 5. 1.5 m x 5m ebatlarında rulolu bambu kamış ve kargı ürünlerimiz birbirine çelik teller ile bağlanmış şekilde rulo olarak gönderilmektedir.

Bambu kamış

Rulo bambu kamışların kullanım alanları

Çardak çatı, kamelya çatı, bahçe çiti, pergola çatı kaplaması, tavan kaplama, duvar kaplama, iç ve dış dekorasyonda bölme yapmak ve mahremiyeti sağlamak için paravan olarak ta kullanılmaktadır.

Rulo tip bambu kamışlar piyasade en çok tercih edilen kamış çit ve hasır çit malzemesidir. Kolay montajı ve kurulumu sayesinde eliniz yatkın ise yapabilirsiniz.

Kargı Gölgelik Nasıl Yapılır?

Bambu kamış ile kargı gölgelik yapımını adım adım anlatıyoruz. Kargı gölgelik nasıl yapılır? Sizler için yazımızda detaylı bir şekilde anlattık. Kargı gölgelik yapımı hakkında detaylı bilgi almak için makalemizi okuyunuz.

Kargı Çit Nasıl Yapılır?

Bambu kamış ile kargı çit yapımını adım adım anlatıyoruz. Kargı çit nasıl yapılır? Sizler için yazımızda detaylı bir şekilde anlattık. Kargı çit ve hasır çit yapımı hakkında detaylı bilgi almak için makalemizi okuyunuz.

Bambu kamış faydaları

 1. Görüntüyü keser ve mahremiyet sağlar,
 2. iyi bir yalıtım malzemesidir,
 3. Bahçe çiti ve gölgelik olarak kullanıldığında rüzgarı keser.
 4. Bambu kamışlar bahçe çiti olarak kullanıldığında size geniş bir alan yaratır ve mekanınızı daraltmadan doğal bir görünüme kavuşturabiliriz.

Bambu kamış (Rulosuz)

Bambu kamışlar birbirine bağlı çelik teller ile bağlanmaz. Her biri ayrı ayrı olarak kullanılabilir. Eğer çit ve çatı kaplaması olarak kullanmayacaksanız bu şekilde sipariş verebilirsiniz.

Kullanım Alanları

 1. Bitki destek çubuğu,
 2. Fidan destek çubuğu,
 3. İç dekorasyon Duvar ve tavan kaplama

olarak bambu kamışlar yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Bambu Kamış Fiyatları

İstediğiniz ölçü ve ebatları bizlere ileterek bambu kamış sipariş verebilirsiniz.

Fiyat ve ayrıntılı ürün bilgisi almak için bizlere web sayfamız üzerinden ve whatsapp hattımız üzerinden dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Mesai saatlerimiz içerisinde sizlere en kısa süre de cevap vermekteyiz.

Bambu Kamış Fiyat Talebi

Bambu kamış ürünlerimiz ile ilgili hızlı bir fiyat bilgisi almak için bizelere ulaşınız. Uzman müşteri temsilcimiz bambu kamış fiyatlarımız ve bambu kamış uygulamaları hakkında sizlere detaylı bilgiyi aktaracaktır.

 

Sık Sorulan Sorular

Bambu kamış kalın ve düzgün kargı ürünlerinden imal edilen rulo şeklindeki ürünümüzdür. Bambu kamış rulo ürünü özenle seçtiğimiz kargı kamışlarından imal edilir.

Bambu dekorasyon ustalarımız bambu kargıları paslanmaz çelik teller ile kasnak üzerinde düzgün ve sağlam şekilde birleştirir.

Bambu kamışı hem çatı ve gölgelik uygulamalarında hem de bahçe çiti uygulamalarında bambu çit olarak kullanabilirsiniz.

Ahşap ya da demir profillerden çit iskeleti hazırlayınız. Çit iskeletini hazırlamak için dikeyde da en az 1 metre ara ile profiller oluşturunuz. Yatay olarak ta ortadan ve üst kısımdan ara profiller oluşturarak bambu kamış ruloyu monte edebilirsiniz.

Bambu kamışı çit profillerine monte etmek için plastik klipsler ya da galvanizli çelik tel kullanabilirsiniz. Tadilat ve dekorasyon işlerine eli yatkın herkes bambu çit uygulamasını kolaylıkla yapabilir.

Montaj sıraısnda dikkat etmeniz nokta ise bambu kamış ruloyu gerdirerek monte ettiğinizden emin olun ve montajı sık aralıklarda yapınız.

Bambu kamış rulo ile bahçe çiti yapımında her hangi bir teknik desteğe ihtiyacınız olursa satış öncesi ve satış sonrası bambu dekorasyon ustalarımızdan telefonda ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

Bambu kamış rulo ile pergole, çardak ve kamelya gibi dış mekan oturma alanlarınızın çatı ve gölgeliklerini kaplayabilirsiniz.

Bambu kamış ürünü sarkıtma olarak yapılması isteniyorsa sarkıtma yapılacak olan kısım ayarlanır ve çatı başlangıncından arkaya doğru bambu kamış rulo monte edilir.

Bambu kamış ile bambu çatı kaplaması yaparken montaj sırasında plastik klips, galvanizli çelik tel ya da uygulama yapılacak zemine uygun montaj vidası kullanabilirsiniz.

Bambu çatı kaplama işini kendiniz yapamayacağını düşünüyorsanız bölgenizdeki bir marangoz ya da demir ustasından hizmet alabilirsiniz. Bambu çatı kaplama konusunda ihtiyacınız olan tüm teknik montaj bilgisini satış öncesi ve satış sonrası bambu dekorasyon ustalarımızdan ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

Evet. Bambu kamış rulo ürünü dayanıklı ve düzgün kargı kamışları ile imal edildiği için suya ve sıcağa karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Bambu çatı ve bambu çit uygulamalarınız yağmura ve sıcağa karşı dayanıklı olacaktır.

Bambu kamış ile su geçirmez bambu çatı kaplaması yapılmak isteniyorsa en alt katman olarak kamış hasır monte ediniz, ara katman olarak osb memran kullanın ve üzerine bambu kamış ruloyu monte ediniz. Bu sayede en yağmurlu havalarda dahi oturma alanlarınıza çatıdan su akmayacaktır. En alt katman olarak kamış hasırı kullanmanızı tavsiye etmemizin nedeni ise aşağıdan bakıldığında osb memranın görünmesini engelleyerek %100 doğal bir mekan hissi yaşatmaktır.

 

 

Lütfen Açıklamayı Okuyunuz

Ürünlerimiz bambu ağacından elde edilen bambu çubuklar ile karıştırılmamalıdır. Son tüketici tarafından bambu kamış diye telaffuz edildiği için ve bambu çubuklara olan benzerliğinden ötürü bambu kamış ismi ile satılmaktadır.
Bambu kamışlara yerli bambu da denilmektedir. Bambu kamış ürünlerimiz sazlıklarda ve göl kenarlarında yetişen kalmışlardır.
Eğer gerçek bir bambu çubuğuna ihtiyacınız var ise siparişinizi bizlere bu şekilde iletebilirsiniz.

 

 

Diğer Ürünlerimiz 

Ürün Görselleri