Whatsapp
HASIR & BAMBU DEKORASYON TÜRKİYE
<span class="courgette"><br>Hasır & Bambu Dekorasyon</span>


Hasır & Bambu Dekorasyon

Hasır, Bambu, Saz ve Kamış Dekorasyon Uygulamaları...

Bambu Kamış

Bambu Kamış Ürünlerimiz

bambu kamış
 

Bambu kamış ürünlerimizin rulolu ve ayrı olarak satışını yapmaktayız. Bambu kamışlar kaliteli kamışlardan elde edilmektedir.

Bambu Kamış Özellikleri

Rulo tip bambu kamışlar

 1. 2m x 5m,
 2. 2.5m x 5m,
 3. 3m x 5m,
 4. 1m x 5m,
 5. 1.5 m x 5m ebatlarında rulolu bambu kamış ve kargı ürünlerimiz birbirine çelik teller ile bağlanmış şekilde rulo olarak gönderilmektedir.

Bambu kamış

Rulo bambu kamışların kullanım alanları

Çardak çatı, kamelya çatı, bahçe çiti, pergola çatı kaplaması, tavan kaplama, duvar kaplama, iç ve dış dekorasyonda bölme yapmak ve mahremiyeti sağlamak için paravan olarak ta kullanılmaktadır.

Rulo tip bambu kamışlar piyasade en çok tercih edilen kamış çit ve hasır çit malzemesidir. Kolay montajı ve kurulumu sayesinde eliniz yatkın ise yapabilirsiniz.

Kargı Gölgelik Nasıl Yapılır?

Bambu kamış ile kargı gölgelik yapımını adım adım anlatıyoruz. Kargı gölgelik nasıl yapılır? Sizler için yazımızda detaylı bir şekilde anlattık. Kargı gölgelik yapımı hakkında detaylı bilgi almak için makalemizi okuyunuz.

Kargı Çit Nasıl Yapılır?

Bambu kamış ile kargı çit yapımını adım adım anlatıyoruz. Kargı çit nasıl yapılır? Sizler için yazımızda detaylı bir şekilde anlattık. Kargı çit ve hasır çit yapımı hakkında detaylı bilgi almak için makalemizi okuyunuz.

Bambu kamış faydaları

 1. Görüntüyü keser ve mahremiyet sağlar,
 2. iyi bir yalıtım malzemesidir,
 3. Bahçe çiti ve gölgelik olarak kullanıldığında rüzgarı keser.
 4. Bambu kamışlar bahçe çiti olarak kullanıldığında size geniş bir alan yaratır ve mekanınızı daraltmadan doğal bir görünüme kavuşturabiliriz.

Bambu kamış (Rulosuz)

Bambu kamışlar birbirine bağlı çelik teller ile bağlanmaz. Her biri ayrı ayrı olarak kullanılabilir. Eğer çit ve çatı kaplaması olarak kullanmayacaksanız bu şekilde sipariş verebilirsiniz.

Kullanım Alanları

 1. Bitki destek çubuğu,
 2. Fidan destek çubuğu,
 3. İç dekorasyon Duvar ve tavan kaplama

olarak bambu kamışlar yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Bambu Kamış Fiyatları

İstediğiniz ölçü ve ebatları bizlere ileterek bambu kamış sipariş verebilirsiniz.

Fiyat ve ayrıntılı ürün bilgisi almak için bizlere web sayfamız üzerinden ve whatsapp hattımız üzerinden dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Mesai saatlerimiz içerisinde sizlere en kısa süre de cevap vermekteyiz.

Bambu Kamış Fiyat Talebi

Bambu kamış ürünlerimiz ile ilgili hızlı bir fiyat bilgisi almak için bizelere ulaşınız. Uzman müşteri temsilcimiz bambu kamış fiyatlarımız ve bambu kamış uygulamaları hakkında sizlere detaylı bilgiyi aktaracaktır.

 

Lütfen Açıklamayı Okuyunuz

Ürünlerimiz bambu ağacından elde edilen bambu çubuklar ile karıştırılmamalıdır. Son tüketici tarafından bambu kamış diye telaffuz edildiği için ve bambu çubuklara olan benzerliğinden ötürü bambu kamış ismi ile satılmaktadır.
Bambu kamışlara yerli bambu da denilmektedir. Bambu kamış ürünlerimiz sazlıklarda ve göl kenarlarında yetişen kalmışlardır.
Eğer gerçek bir bambu çubuğuna ihtiyacınız var ise siparişinizi bizlere bu şekilde iletebilirsiniz.

Diğer Ürünlerimiz 

Bambu Kamış Ürünlerimiz