Whatsapp
HASIR & BAMBU DEKORASYON TÜRKİYE
<span class="courgette"><br>Hasır & Bambu Dekorasyon</span>


Hasır & Bambu Dekorasyon

Hasır, Bambu, Saz ve Kamış Dekorasyon Uygulamaları...

Püsküllü Çatı Örtüsü

Püsküllü Çatı Otu

 

Püsküllü Çatı otu, doğal ot kaplama, çin otu ve gıyak otu diye bilinmektedir. Gerçek ismi gıyak otu olan bu saçaklı otumuzu sizlere rulo şeklinde göndermekteyiz.

Ruloyu açtığınızda doğal saçaklı otların birbirine çelik teller ile bağlı olduğunu göreceksiniz.

 

Ürün Ebatlarımız

  • 1.5m x 3m
  • 2m x 3m 
  • 100% Doğal Üründür.
  • Yüksek kaliteli ürün.

Kullanım Alanları

  • Kamelya çatılarında
  • çardak çatı ve gölgelik olarak yaygın bir kullanıma sahiptir.

Doğal ot kaplama sayfamızı ziyaret ederek daha bu ürün ile yapılmış kamelya çatılarımızı detaylı inceleyebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Püsküllü çatı örtüsü kamelya, çardak, pergole gibi dış mekanların çatı ve gölgeliklerinde kullanılabilen doğal otlardır. Hem dekoratif olarak çok şık ve doğal bir görünüm sunar hem de mekanlarınıza doğal ve koyu gölge sağlamış olursunuz.

Püsküllü çatı örtüsü ya da saz hasır otları ya da çin otu hasır dekorasyon uygulamalarımızda en çok kullandığımız doğal ürünlerdir. Hasır dekorasyon ustalarımız tarafından ayrıca hasır şemsiye yapımında da kullanılan bu doğal otlar mekanlara çok şık ve egzotik bir hava getirmektedir.

Evet. Püsküllü Çatı örtüsü ürünümüzü sizler için montaja hazır hale getirerek imal ediyoruz. Doğal saz hasır otlarını galvanizli çelik teller birbirine bağlayarak rulo hale getiriyoruz.

Püsküllü çatı örtüsü montajı ve diğer tüm teknik konular hakkında hasır dekorasyon ustalarımızdan satış öncesi ve satış sonrası ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

Püsküllü çatı örtüsü her nekadar montaja hazır bir ürün olsa da uygulama sırasında dikkat edilmesi gereken küçük noktalar vardır. Püskülü çatı örtüsü ile en güzel görünümü sarkıtma yaparak elde edebilirsiniz. Ürünü rulo olarak açtıktan sonra gerekli sarkıtma ölçüsünü belirleyiniz. Örnek olarak 80 cm sarkıtma yaptınız ve bu sarkıtmayı tüm rulolarda aynı şekilde olarak ayarlayarak monte ediniz.

Püsküllü çatı örtsünü kamelya ya da çardak çatılarınıza monte etmek için galvanizli çelik tel kullanabilirsiniz. Eğer çelik tel ile bu işlemi yapmak istemiyorsanız plastik klipslerde kullanılabilir. Çatı örtüsünü çatı iskeletine sık aralıklarda monte ederek montajı tamamlayınız.

Eğer web sitemizdeki gibi topuzlu ya da kubbeli bir tepe yapılması isteniyorsa bu şekilde yapmanız mümkün olmayabilir. Çünkü üst topuz kısmı biraz ustalık gerektiren ve hasır dekorasyon ustaları tarafından yapılması gereklidir. Püsküllü çatı örtüsü montajı ve ürün bilgisi hakkında detaylı bilgi almak için web sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Püsküllü çatı örtüsü siparişinizi vermek için whatsapp müşteri hattımızdan bize ulaşabilir ya da telefon numaramızdan bizi arayrak direkt olarak siparişinizi başlatabilirsiniz.

Siparişiniz müşteri temsilcimiz tarafından alındıktan sonra 1-2 iş günü içereisinde ürünleriniz ihtiyacınıza uygun ölçülerde hazırlanarak adresinize kargoya verilecektir.

Ürün Görselleri