Whatsapp
<span class="courgette"><br>Hasır & Bambu Dekorasyon</span>


Hasır & Bambu Dekorasyon

Hasır, Bambu, Saz ve Kamış Dekorasyon Uygulamaları...

Bambu Çatı

Bambu çatılar ile çok şık modern ve uzun ömürlü çatıların altında doğal bir yaşamla iç içe yaşamanın keyfini sürmek istemez misiniz?

Dayanıklı ve %100 Doğal

Bambu ürünler ve bambu çatı uygulamaları dayanıklı, sağlam ve suya karşı mukavemeti çok yüksek kaliteli olan ürün ve uygulamalardır.

Bambu ağacı uzun yıllardır Çin'de, Japonya'da ve Hindistan'da yetiştirilip çeşitli ev aletlerinde, ev dekorasyonlarında ve ev mimarilerinde uzun yıllardır kullanılmakta olan bir ağaç türüdür.

 Bambu Uzun Yaşamın Simgesi Bambu ağacı yetişmesi itibariyle uzun süreler filizlenmesi beklenildikten sonra haftalar içinde 25-30 metreye kadar uzayabilen bir ağaçtır.

Yaklaşık 5 yıl boyunca düzenli bir şekilde bambu tohumu ekildikten sonra bakımı yapılarak filizlenmesi beklenir.

Bambu ağacının yetişmesi oldukça uzun bir süreç alan bambu ağacının filizlenme süreci gerçekten çok ciddi sabır ve emek gerektirmektedir.

Bambu Japonya’da Çok Değerli Bambunun yetiştiği ülkelerden biri olan Japonya'da bambu ağacı çok önemli bir yer tutmaktadır.

Japonya'da bambu simgesel olarak dürüstlüğü Çin'de ise bambu uzun yaşamı uzun bir hayatı simgeleyen çok değerli bir bitkidir.

Bambu çubukları ve ürünleri insanlar uzun yıllardır ev çatıları ve ev mimarisinde birçok yerde kullanmışlardır.

Bambu ürünler ithal olarak geldiği için biraz daha diğer kamış ürünlere Papür çatılara göre hazır çatılara göre maliyetleri bambu çatıların daha yüksektir.

 

Bambu Çatı Nasıl Yapılır?

Bambu çatılar kaliteli bambu kamışlarının özenle bir ustalıkla birbiri arasına geçirilmesi ile inşa edilen dayanıklı gösterişli ve doğal çatılardır.

 

Bambu Çatıları Neden Tercih Edilmeli

  • Bambu çatılar çok kaliteli olan bambu kamışlarından yapıldığı için çok uzun yıllar boyu neredeyiz ömürlük dayanıklı ve estetik görünümünü korumaktadır.
  • Tamamen doğal bambu ağaçlarından yapıldığı için sıcak soğuk, rüzgar, güneş ve yağmura karşı çok iyi bir yalıtım malzemesi olarak işlem görmektedir.
  • Bambu Çatıların altında yazları daha ılıman kışları daha az soğuk hissedersiniz.
  • Bambu çatılar diğer çatıları oranla depreme karşı çok daha güvenlidir.

 

Bambu Çatı Uygulama Alanları

Bambu çatılar ile evinizin çatısını, verandanızı, kamelyanızı, turizm işletmelerinde ki iç mekanların mimarilerinde çatılarında bambu çubuklar kullanılarak uygulamalar yaptırılıp doğal şık ve modern bir yaşam alanı oluşturulabilir.

 

Bambu Çatı Ustasıyız

 

40 yılı aşkın babadan oğula geçen tecrübe ve hizmetlerimizle sizlere bambu dekorasyon bambu ürünler bambu kamış uygulaması bambu çatı uygulaması alanında kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktan büyük mutluluk duyarız.

Bambu Çatı, Bambu çit, bambu çatı kaplama ve bambu dekorasyon olmak üzere tüm uygulama ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ve fiyat bilgisi almak için aşağıdaki numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.