Whatsapp
HASIR & BAMBU DEKORASYON TÜRKİYE
<span class="courgette"><br>Hasır & Bambu Dekorasyon</span>


Hasır & Bambu Dekorasyon

Hasır, Bambu, Saz ve Kamış Dekorasyon Uygulamaları...

Bambu Çatı

Bambu çatılar ile çok şık modern ve uzun ömürlü çatıların altında doğal bir yaşamla iç içe yaşamanın keyfini sürmek istemez misiniz?

Bambu Çatı Nasıl Yapılır?

Bambu çatılar kaliteli bambu kamışlarının özenle bir ustalıkla birbiri arasına geçirilmesi ile inşa edilen dayanıklı gösterişli ve doğal çatılardır. bambu çatılar bambu görünmlü saz kamışları ile ve Türk bambusu diye bilinen bambu kamış kargılar ile de yapılabilmektedir. 

Bambu çatılar saz kamışları ile yapıldığında çok uzun ömürlü ve çok iyi bir ısı yalıtımına sahip olabilmektedir. Bakınız kirpi çatı.

Bambu çatı uygulamarınızı bambu kamış ürünlerimiz ile siz kendiniz de inşa edebilirsiniz. Saz kamışları ile yapılan bambu çatıların aksine bambu kamış ürünlerinin kullanımı ve montajı pratk ve montaja hazır ürünlerimiz sayesinde siz de yapabilirsiniz. Bambu kamış ürünlerimiz ile çatı yapımı hakkında detaylı bilgi almak için Bakınız Bambu kargı ile çatı yapımı.

 

Bambu Çatıları Neden Tercih Edilmeli

 • Bambu çatılar çok kaliteli olan bambu kamışlarından yapıldığı için çok uzun yıllar boyu neredeyiz ömürlük dayanıklı ve estetik görünümünü korumaktadır.
 • Tamamen doğal bambu ağaçlarından yapıldığı için sıcak soğuk, rüzgar, güneş ve yağmura karşı çok iyi bir yalıtım malzemesi olarak işlem görmektedir.
 • Bambu Çatıların altında yazları daha ılıman kışları daha az soğuk hissedersiniz.
 • Bambu çatılar diğer çatıları oranla depreme karşı çok daha güvenlidir.

 

Bambu Çatı Uygulama Alanları

Bambu çatılar ile evinizin çatısını, verandanızı, kamelyanızı, turizm işletmelerinde ki iç mekanların mimarilerinde çatılarında bambu çubuklar kullanılarak uygulamalar yaptırılıp doğal şık ve modern bir yaşam alanı oluşturulabilir.

 • Kamelya ve çardak gölgelikleri,
 • işletme, kafe ve restoran çatıları,
 • Turizm işletmelerindeki dış mekanlardaki oturma alanlarının çatı ve gölgelikleri,

 

Bambu Çatı Ustasıyız

40 yılı aşkın babadan oğula geçen tecrübe ve hizmetlerimizle sizlere bambu dekorasyon bambu ürünler bambu kamış uygulaması bambu çatı uygulaması alanında kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktan büyük mutluluk duyarız.

Bambu çatı kaplama ve bambu dekorasyon olmak üzere tüm uygulama ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ve fiyat bilgisi almak için aşağıdaki numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bambu Çatılar Dayanıklı ve %100 Doğal

 • Bambu ürünler ve bambu çatı uygulamaları dayanıklı, sağlam ve suya karşı mukavemeti çok yüksek kaliteli olan ürün ve uygulamalardır.
 • Bambu Uzun Yaşamın Simgesi Bambu ağacı yetişmesi itibariyle uzun süreler filizlenmesi beklenildikten sonra haftalar içinde 25-30 metreye kadar uzayabilen bir ağaçtır.
 • Yaklaşık 5 yıl boyunca düzenli bir şekilde bambu tohumu ekildikten sonra bakımı yapılarak filizlenmesi beklenir.
 • Bambu Japonya’da Çok Değerli Bambunun yetiştiği ülkelerden biri olan Japonya'da bambu ağacı çok önemli bir yer tutmaktadır.
 • Japonya'da bambu simgesel olarak dürüstlüğü Çin'de ise bambu uzun yaşamı uzun bir hayatı simgeleyen çok değerli bir bitkidir.
 • Bambu çubukları ve ürünleri insanlar uzun yıllardır ev çatıları ve ev mimarisinde birçok yerde kullanmışlardır.
 • Bambu ürünler ithal olarak geldiği için biraz daha diğer kamış ürünlere Papür çatılara göre hazır çatılara göre maliyetleri bambu çatıların daha yüksektir.

 

Bambu Çatı Fiyatları

Bambu çatı ürünlerimiz orjinal bambu çubuklar olmamamkla birlikte kaliteli saz kamış, hasır ve kargı ürünleridir. Bambu çatı fiyatları uygulama yapılacak çatının büyüklüğü, eğimi, ustanın tecrübesi ve kullanılacak olan malzemlerin cinsine ve kalitesine bağlı olarak değişmektedir.

Sizler için en uygun bambu çatı fiyatlarımız ve her bütçeye uygun fiyat politikamız ile Türkiye'nin dört bir yanında hizmet vermekteyiz.