Whatsapp
HASIR & BAMBU DEKORASYON TÜRKİYE
<span class="courgette"><br>Hasır & Bambu Dekorasyon</span>


Hasır & Bambu Dekorasyon

Hasır, Bambu, Saz ve Kamış Dekorasyon Uygulamaları...

Hasır Şemsiye Sipariş Sürecimiz

Hasır şemsiye fiyatlarımız özel üretim olduğu için değişmektedir. İstediğiniz ebatlarda ve istediğiniz modellerde hasır şemsiye talebinizi aldıktan sonra fiyat bilgisini sizler ile paylaşıyoruz.

Hasır şemsiye Fiyatlarımız için 7/24 bizlere whatsapp hattından boy ve çap uzunlukları ile birlikte hangi modelde istediğinizi bildirdiğiniz takdirde mesai saatleri içerisinde sizlere dönüş sağlamaktayız.

Hasır şemsiye siparişlerinizi ve taleplerinizi telefon ile yapmaktayız. İstediğiniz modeli belirledikten sonra siparişinizi üretim aşamasına geçmektedir. Kısa sürelerde siparişinizi tamamlayarak adresinize kargo ile size gönderiyoruz.
Hasır şemsiye fiyatlarımız hasır şemsiyenin büyüklüğüne ve hangi malzemeler ile yapılacağına göre değişmektedir.
Evet. Tüm hasır şemsiyelerimiz kaliteli 1.Sınıf malzeme ve kaliteli işçilik ile üretilmektedir. Tüm hasır şemsiyelerimiz şirketimizin garanti kapsamındadır. Ürünlerimiz için garanti sürelerimiz değişmektedir. Garanti sürelerimiz ile alakalı bilgiyi müşteri temsilcimizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Hasır Şemsiye

Sayfa Başlıklarına Göz Atın

Hasır Şemsiye Uygulamalarımız

Hasır Şemsiye Ustasıyız

Hasır şemsiye de 40 yılı aşkın tecrübemizle tüm Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz.

Toptan ve perakende hasır şemsiye, hasır plaj şemsiyesi satışları için bizlere ulaşabilirsiniz.

Hasır şemsiyeler artık günümüz şartlarında rüzgara karşı dayanıklılığı ve doğal görünümleri sayesinde günlük hayatta birçok yerde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Hasır Şemsiyelerin En Yaygın Kullanım Alanları

5 Yıldızlı Oteller Kamış Hasır Şemsiyeleri Tercih Ediyor.

  • Plajlarda ve sahillerde
  • Turism işletmelerinde havuz kenarlarında ve sosyal alanlarda
  • Villa bahçelerinde
  • Havuzlu siteler içerisinde havuz kenarlarında hasır şemsiyelerin yaygın kullanımları mevcuttur.

Hasır Şemsiyele Hangi Malzemeler İle Yapılmaktadır?

%100 Doğal Malzemeler

Hasır Şemsiyeler farklı doğal malzemeler ile yapılabilmekte ve her malzemeden çok farklı tarzlarda hasır şemsiyeler imal edilemektedir.

Hasır şemsiye modellerimizde en çok kullandığımız malzemelerin listesi şunlardır.

 

Kamış Şemsiyeler

Kamış ve bambu kamışlar ile yapılan bambu görünümlü bambu hasır şemsiyelerimiz. Hasır şemsiyeler adı itibariyle hasır şemsiye denilmesine rağmen gerçek isimleri kamış şemsiyedir. Kamış şemsiyeler saz dekorasyon uygulamalarımız içerisinde kamış çatı ile en çok tercih edilen ürünlerimiz arasındadır.

Ancak son tüketici genellikle bu tarz kamış şemsiyeleri hasır şemsiye ve bambu şemsiye olarak bildiği için web sayfamızda bolca hasır şesmiye ve bambu şemsiye kelimelerini görmektesiniz.

Kamış Şemsiyeler ince ve sert kamışların metal şemsiye iskeletine çelik teller ile örülmesiyle yapılmaktadır. Kamış şemsiyeler en dayanıklı hasır şemsiye modelimizdir.  Kamış şemsiyeler tek katlı ve kademeli olarak yapılabilmektedir.

kademeli kamış şemsiyeler katlı bir görünüme sahip ve daha estetik bir görünümde yapılabilmektedir. 

 

Doğal Ot Hasır Şemsiyeler

Hasır şemsiyelerimiz bu modellerde doğal görünümlü gıyak otu ile ustalıkla ve çelik telleri ile örülerek yapılmaktadır.

Doğal ot kaplama hasır şemsiyeler daha hacimli durmakta ve daha egzotik bir görünümde olmaktadır. Tabi doğal ot  kaplama hasır şemsiyeler kamış şemsiyelere göre daha kısa ömürlü olmasına rağmen  bir kaç yıl rahat bir şekilde kullanılabilmektedir.

Kamış şemsiyelerin uçları da aynı şekilde daha estetik bir görünüm elde etmek için gıyak otları ile saçaklı olarak üretilebilmektedir.

 

Hasır Şemsiyenin Avantajları Nelerdir?

Dayanıklı, Doğal ve Estetik Hasır Şemsiyeler

  • Hasır şemsiyeler doğal görünümü ile mekanlara doğallık getirmektedir.
  • Hasır şemsiyeler, kamış hasır şemsiyeler bez, branda ve plastik plaj şemsiyelerine göre çok daha sağlam ve uzun ömürlüdür.
  • Kamış hasır şemsiyeler sağlam demir profilleri sayesinde 5-6 yıl sonra bile yenilenebilir tek şemsiye tipidir.
  • Hasır şemsiyeler iyi bir yalıtım sağlayacaktır. özellikle kamış ve kademeli kamış hasır şemsiyeler yazın sıcak havalarda daha ferah hissetmenizi sağlayacaktır.

 

Hasır Şemsiyenizi Seçin

Hasır şemsiyeler istenilen ebatta ve istenilen modellerde firmamız tarafından imal edilip sizlere hazır halde teslim edilmektedir.

Hasır şemsiyeler, kamış şemsiyeler ve bambu şemsiyeler her yıl değişik modellerde ve ebatlarda plajlarda boy göstermeye devam etmektedir. Bu tarz hasır şemsiyelerimiz sadece plajlarda kullanılmadığı gibi evinizin bahçesinde ve işletmelerin sosyal alanlarında sıklıkla kullanılmaktadır.

 

Hasır Şemsiye Fiyatları

Hasır şemsiye fiyatlarımız ve hasır şemsiye modellerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşınız. Sayfamızdaki beğendiğiniz hasır şemsiye modellerini bize ileterek  fiyat bilgisi almanızı rica ederiz.

Hasır plaj şemsiye modellerimizi inceleyiniz ve beğendiğiniz kamış şemsiye ve hasır şemsiyelerimizi bizimle paylaşarak siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hasır plaj şemsiyesi ve kamış şemsiye siparişlerinizi bizlere istediğiniz ölçülerde bildirebilirsiniz. Toplu ve tekli hasır plaj şemsiyesi siparişlerinizi Türkiye'nin her yerine imal edip gönderim sağlamaktayız.

 

Aşağıda en çok tercih edilen hasır şemsiye görselleri inceleyerek istediğiniz hasır şemsiye bize gösterip ya da tarif ederek sizin için imalatını yapabiliriz. Hasır şemsiye fiyatları için web sayfamızdaki telefon numaramızdan ya da whatsApp üzerinden yazarak bizlere sorabilirsiniz.

Hasır Şemsiye Fiyatları

Hasır Şemsiye Fiyat Talep Edin

Hasır Şemsiye fiyatlarımız ve Hasır şemsiye modellerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşınız

 

İlginizi çekebilecek Diğer Ürün ve Hizmetlerimiz

  1. Hasır Çatı Kaplama
  2. Hasır Şemsiye Nasıl Yapılır?

Diğer Ürünlerimiz

 
 
 

Hasır Şemsiye Modellerimiz (Yeni)

Hasır Şemsiye