Whatsapp
HASIR & BAMBU DEKORASYON TÜRKİYE
<span class="courgette"><br>Hasır & Bambu Dekorasyon</span>


Hasır & Bambu Dekorasyon

Hasır, Bambu, Saz ve Kamış Dekorasyon Uygulamaları...

Kamış Hasır

  Kamış hasır
   

  Kamış hasır ürünlerimiz birbirine misina ile bağlı olarak rulolu şekilde gönderilmektedir.

  Kamış Hasır Ebatları

  • 1.6m x 5m
  • 1.8m x 5m
  • 2m x 5m
  • 2.60m x 5m olacak şekilde farklı uzunluklarda ürünlerimiz mevcuttur. 

  Kamış hasır fiyatlarımız ve detaylı ürün bilgisi için bizlere ulaşınız.
  Türkiye’nin her yerine gönderim sağlamaktayız.

  Kamış Hasır Kullanım Alanları

  • Bahçe çiti olarak kamış hasırlar kamış çit ve hasır çit olarak satılmaktadır.
  • Çatı ve gölgelik olarak yaygın şekilde kullanılmaktadır. Hasır Gölgelik ve kamış gölgelik olarak ta kullanabilirsiniz.
  • Kamış hasırlar bahçe, balkon ve teraslarda görüntü ve sıcağı engellemek için paravan olarak ta kullanılmaktadır.

  %100 Doğal ürünlerdir.

  Hasır Kamış Satışı 

  Hasır kamış satışlarımız istanbul , izmir, Antalya, Ankara başta olmak üzere Türm Türkiye'nin her yerine kargolanmaktadır.  İstanbul ve tüm illerimize hasır kamış satışlarımız siparişlerinizden heen sonra en hızlı şekilde hazırlanarak kargoya verilmektedir. Ürünlerimiz de her hangi bir sorun yaşamanız takdirde ürün değişimi ve iade yapabilirsiniz.

  Sık Sorulan Sorular

  Kamış hasır erişkin saz kamışlarından elde edilen montaja hazır doğal dekorasyon ürünüdür.

  Kamış hasır saz kamışlarının misina ipler ile birbirene bağlanması ile imal edilir. Misina ipler ile bağlanma işlemi özel makinalar tarafından sağlanmaktadır.

  Kamış hasır rulo ile hasır çatı kaplama, hasır bahçe çiti uygulaması, balkon hasır çit, dış mekan kaplaması gibi uygulamalar yapımında en çok tercih edilen hasır dekorasyon ürünümüzdür.

  Evet. Kamış hasır ürünü suya ve sıcağa karşı dayanıklı ve sağlam bir üründür. Kamış hasır ile oluşturulan hasır gölgelik ve bahçe çitleri suya ve neme karşı dayanıklı ve uzun ömürlü olacaktır.

  Kamış hasır imalatında sadece saz kamışları kullanılır. Sulak bölgelerde yetişen saz kamışları kurutulduktan sonra kamış hasır rulo imal edilir ve montaja hazır halde size teslim edilir.

  Kamış hasır rulo ile bahçe çiti yapmak ekonomik ve pratik bir uygulamadır. Bahçe çitinizi monte etmek için ahşap ya da demir profil bir iskelet hazırlayınız. Eğer hali hazırda tel örgü üzerine montaj yapılmak isteniyorsa kamış hasır rulo ürünü direk olarak tel örgü sistemi üzerine plastik klipsler ya da paslanmaz çelik teller ile monte edilebilir.

  Çit iskeleti hazırlamak için ahşap ya da demir profiller kullanabilrsiniz. Sağlam bir şekilde çit iskeletinizi hazırladıktan sonra kamış hasır ürününü gerdirerek sık aralıklar ile monte ediniz.

  Kamış hasır ile çok rüzgarlı bölgelerde bahçe çiti yapılması mümkündür. Bunun için çit iskeletinin sağlam olduğundan emin olunuz ve kamış hasır ürününü olabildiğince sık aralıklar ile monte ediniz.

  Kamış hasır ile bahçe çiti yapımı hakkında tüm merak ettiğiniz soru ve teknik detayları satış öncesi ve satış sonrası tecrübeli ustalarımızdan öğrenebilirsiniz.

  Kamış hasır ile hasır gölgelik yapmak kolay ve ekonomiktir. Tadilat işlerine eli yatkın herkes kamış hasır ile hasır çatı ve gölgelik uygulamasını yapabilir.

  Kamış hasır ruloyu çatıya gerdirerek monte ediniz. Montaj sorasında uygun montaj vidası ya da plastik klipsler ya da galvanizli çelik tel kullanabilrsiniz. eğer çelik tel kullanacaksınız galvanizli yani paslanmaz olmasına dikkat ediniz.

  Evet. Eğer saçaklı ot görünümünde bir çatı ve hasır gölgelikler istiyorsanız kamış hasırı monte ettikten yada monte etmeden önce saçaklı saz hasır otlarını sarkıtma yaparak kamelya, çardak ve pergole üzerine monte ediniz. Üzerine kamış hasır ruloyu monte ederek montaj işlemini tamamlayınız.

  Kamış hasır ve diğer tüm ürün ve uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak isterseniz web sitemiz üzerindeki irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Satış öncesi ve sonrası hasır dekorasyon ustalarımızdan dilediğiniz zaman ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

  Ürün Görselleri