Whatsapp
HASIR & BAMBU DEKORASYON TÜRKİYE
<span class="courgette"><br>Hasır & Bambu Dekorasyon</span>


Hasır & Bambu Dekorasyon

Hasır, Bambu, Saz ve Kamış Dekorasyon Uygulamaları...

Bambu Çit

Bambu çitler ile doğal yaşam alanlarına sahip olun. Türkiye'ni her yerinde bambu kamış ustalarımız ile bambu çit montaj ve anahtar teslim çözümler sunmaktayız. Bambu çit uygulama ve bambu çit fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Bambu Çit Uygulamaları

Bambu çitler bambu dekorasyonda en çok tercih edilen uygulamalarımız arasındadır.

Bambu çitler doğal görünümlü, dyananıklı ve yaşam alanlarınızı daraltmadığı gibi ferah bir görünüm kazandırdıkları için çok sıklıkla tercih edilmektedir.

Bambu çit yapımında kullanılan bambu kamışları ve bambu çubuklar suya ve sıcağa karşı oldukça dayanıklıdırlar.

Bambu Çitler Nasıl Yapılır?

Bambu çit yapımına başlamadan önce çit yapılacak olan alan görülmeli ve nasıl bir bambu çit tasarımı yapılacağı belirlenmelidir. kullanılacak olan bambu kamışların kalınlığı ve renkleri belirlendikten sonra bambu çit yapımına başlanılmaktadır.

Bambu çubuklar çelik teller ile birbire bağlanarak sağlam bir şekilde çitin inşaası tamlanmaktadır. Çitin şekline göre bambu kamışlarının boyutları istenilen uzunluklarda kesilerek bambu çit uygulaması yapılır.

Doğal Bahçe Çiti Yapımı

Bambu Çit Rulo Ürünler İle Kandin Yap

Bambu çit yapımı ile ilgili merak ediyorsanız Bambu çit yapımı hakkındaki makalemizi okuyabilirsiniz. Bambu çit rulo ürünlerimiz sayesinde siz de kendi zevkinize göre bambu çitlerinizi tasarlayabilirsiniz.

 

Bambu Çit İle Doğal ve Geniş Alanlara Sahip Olun

Bambu çubuklar ile yapılan bambu çitler doğa ile iç içe olduğu gibi aynı zamanda da sizlere daha geniş bir yaşam alanı imkanı sunmaktadır.

Alanlarınızı, bahçenizi sınırlandırmak önemli bir konu olduğu zaman duvar örme , tel çekme gibi sıradan yöntemler göz zevkinize hitap etmeyeceği gibi sizin yaşam alanınızı da sınırlandırabilir. Ancak bambu çitler ile hem daha doğal mekanlara kavuşursunuz hem de yaşam alnlarınız daha geniş olacaktır.

 

Bambu Çit Fiyatları

Bambu çit fiyatları kullanılacak alanın büyüklüğüne ve bambu çit yapında kullanılacak bambu kamışlarının kalitesine göre değişmektedir. Bambu çit uygulamalrınız için bizlere Türkiye'nin her yerinden ulaşabilirsiniz. Alanında uzman ustalarımızla bambu çitlerinizi profesyonel ve her bütçeye uygun fiyatlar ile inşa etmekteyiz.

Bambu çit uygulamalarımız ve bambu çit fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlere ulaşınız.

Resimler