Whatsapp
HASIR & BAMBU DEKORASYON TÜRKİYE
<span class="courgette"><br>Hasır & Bambu Dekorasyon</span>


Hasır & Bambu Dekorasyon

Hasır, Bambu, Saz ve Kamış Dekorasyon Uygulamaları...

Bambu Dekorasyon

40 yıllık babadan oğula geçen tecrübe ve deneyimli kadromuzla sizlere bambu dekorasyon, bambu kargı, bambu çit, bambu kamelya. Bambu dekorasyonda Türkiye'nin her yerinde hizmet vermekteyiz. Bambu dekorasyon uygulama ve bambu dekorasyon modellerimizi kaşfedin.

Bambu Dekorasyon Doğal ve Sağlam

Bambu dekorasyonda kullanılan bambu çubuklar ve bambu kamışlar ile uzun yıllar güvenle ve bozulmadan kullanabileceğiniz yapılar inşa edebilirsiniz.

Bambu dekorasyonun doğal ve eşsiz havası kadar dayanıklı ve uzun ömürlü olması çatı, duvar ve tavan kaplamalarında bambu kamışlarının her geçen gün daha popüler hale gelmesini sağlamıştır.

Bambu Çit Rulo

Bambu kamış çit ve kamış hasır rulo çit ürünlerimiz ile siz de bahçeniz de doğal bahçe çitlerinizi yapabilirsiniz. Kuruluma hazır çitlerimizin uygulaması zahmetsiz ve kolaydır.

Bambu Kargıdan çit yapımı yazımızı okuyabilirsiniz.

Bambu çitler, bambu çatı kaplama, bambu kamelyalar, bambu gölgelikler, bambu salıncak, bambu kaplama gibi uygulamalar da son zamanlarda en çok tercih edilen dış dekorasyon uygulamalarımız arasında yerini almıştır.

 

Bambu Dekorasyonun Ustasıyız

40 yıllık babadan oğula geçen tecrübe ve deneyimli kadromuzla sizlere bambu dekorasyon, bambu kargı, bambu çit, bambu kamelya, bambu kaplama, saçaklı ot kaplama, doğal ot kaplama ve diğer tüm uygulama ve hizmetlerimizde kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Bambu Ağacının Hikayesi

Bambu ağacı çok eskiden beri Çin'de ve Japonya'da birçok dekorasyon ürünlerinde ve bambu dekorasyon uygulamalarında kullanılmaktadır.

Bambu ağacı yetişmesi uzun süre ve sabır gerektirmektedir. Bambu ağacı yetiştiği bölge olan Japonya'da uzun yaşamı ve uzun bir ömrü temsil etmektedir.

Özellikle Çin ve Japonya'da bambu ağaçları çok büyük bir öneme sahiptir.

 

Bambu Çok Değerli

Bambu dekorasyonda kullanılan bambu kamışlar çok popüler olduğu kadar bir okadar da değerli. Ülkemizde genellikle yetişmediği için bambu uygulamaları bambu kamışları yurtdışından ithal olarak ülkemize getirilmektedir.

Bambu dekorasyon ürünleri diğer ahşap ürünlere ve saz kamış uygulamalara göre daha maliyetli ve daha dayanıklı malzemelerdir.

Bambu ağacı uzun yaşamı simgelediği gibi bambu dekorasyon ürünleri de oldukça sağlam ve uzun ömürlü olmaktadır.

 

Bambu Ürünlerin Kullanımı

Bambu ürünleri ile her türlü araç gereç iç ve dış dekorasyon uygulama ve ürünü yapılabilmektedir. Bambu ürünlerin en yaygın kullanım alanları mutfak araçları, mobilya sektörü, iç dekorasyon aksesuarları yapımıdır.

Bambu ürünler ve uygulamalar ile bir çok dış dekorasyon uygulaması da yapılmaktadır.